Кошик
537 відгуків

Ламінат classen

Ламінат Classen

Классен - ламінат з Німеччини який виробляється концерном Classen, який є одним з найбільших виробників ламінованої підлоги. Компанія вже давно добре зарекомендувала себе на світовому ринку, і ламінат їх виробництва відрізняється високою якістю і довговічністю експлуатації. Також вся продукція компанії Classen виготовлений з екологічно чистих матеріалів, тому підходить для експлуатації в житлових приміщеннях. Клас екологічної експертизи досягає найвищого рівня Е1, тому є абсолютно безпечним для дітей і людей, схильних до алергічних захворювань.

Сировина, яка використовується для виготовлення ламінатних панелей Classen є дуже якісним, воно проходить кілька рівнів професійної перевірки, і лише після цього включається у виробничий процес, тому про міцності ламіната можна не турбуватися!

Крім якісних матеріалів, з яких виготовляється ламінат Classen, його головною перевагою є прекрасна імітація текстурних властивостей різних порід дерева, з детальним відображенням натуральної фактури деревини чи то дуб, сосна або екзотичні породи.

До того ж часто використовується рельєфні покриття верхнього шару ламінатної плитки. Тому з допомогою ламінату Classen можна створити найсміливіші і незвичайні дизайнерські рішення, як для домашнього інтер'єру, так і для офісу.

Завдяки інноваційній розробці запатентованої системи замку-з'єднання Mega loc ламінат Классен з Німеччини монтується швидше, ніж будь-який інший ламінат, до того ж це з'єднання гарантує легку і швидку збірку ламінату, так і його демонтаж без зайвих витрат сил і часу. Для монтажу підлоги з ламінату Classen досить і однієї людини, до того ж непрофесіонала.

Ламінатні панелі Classen покриті спеціальним розчином, який не пропускає ультрафіолетові промені, захищаючи таким чином поверхня панелей від вигорання або іншої зміни кольору. До того ж, ламінатні панелі Classen стійкі до хімічних обробок низького і середнього класу хімічного впливу, що робить можливим прибирання житлового приміщення або офісу будь-якими побутовими засобами.

Якщо вам сподобався ламінат Classen,ціна якого не сильно потривожить ваш кишеню, то ви легко можете його придбати у нас в інтернет магазині всього за пару кліків.

1 2 ... 5