Кошик
563 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Двері

 

 

  1. Щитові (або каркасні). Складаються з міцного каркасу, що з двох боків обшивається листами з МДФ. Середина заповнюється так званими «сотами» – комірками з картону, дерев'яних дощок чи невеликих шматочків МДФ. Варто сказати, що недорогі міжкімнатні двері, здебільшого, мають саме таку будову. Іншою їхньою перевагою можна назвати легкість. Найбільшим мінусом фахівці називають схильність до деформацій, а також погану звукоізоляцію.

  2. Тафльовані. Основою усієї конструкції є міцний каркас із бруса. Інші невід'ємні складові – полотно та фільонки (невеличкі дощечки з МДФ чи масиву деревини). Така структура додає виробу міцності, надійно захищає від шуму. Ціна на двері в кімнату такого типу буде дещо вищою, аніж на шпоновані моделі.

  3. Збірні. Така конструкція є доволі складною, адже окрім каркаса та листів МДФ вміщує в собі багато інших елементів, зокрема поперечні, фільонки, склопакети. Кожен елемент проектується окремо. Зібравши усі «компоненти», конструкція стає міцнішою, але й важчою, аніж інші.

Різні види дверних міжкімнатних конструкцій вирізняють і відповідно до кількості та пропорцій стулок.

  1. Одностулкові. Це традиційний та найпоширеніший варіант. Такі міжкімнатні двері мають лише одне полотно із шириною від 700 мм.

  2. Двостулкові. Як зрозуміло із назви, складаються із двох однакових частин. Купити міжкімнатні двері в Україні цього різновиду можна під замовлення.

  3. Різні види дверних міжкімнатних конструкцій вирізняють і відповідно до кількості та пропорцій стулок.

  4. Одностулкові. Це традиційний та найпоширеніший варіант. Такі міжкімнатні двері мають лише одне полотно із шириною від 700 мм.

  5. Двостулкові. Як зрозуміло із назви, складаються із двох однакових частин. Купити міжкімнатні двері в Україні цього різновиду можна під замовлення.

  6. Полуторні. Так само, як і попередні складаються із двох частин, однак одна з них є в кілька разів вужчою за іншу.

  7. За своєю конструкцією міжкімнатні двері можуть також бути глухими (суцільне полотно), або зі скляними, дзеркальними, металевими вставками.

    Матеріал

    Ціна на міжкімнатні двері у Львові напряму залежить від матеріалу виробу. Ця характеристика також впливає на довговічність та зовнішній вигляд дверного полотна.

    Двері з масиву. На переконання багатьох користувачів це найкращі міжкімнатні двері, адже деревина – повністю природний та безпечний для людини матеріал. Дерев’яні міжкімнатні двері чудово підійдуть як для сучасних, так і класичних інтер’єрів. Купляючи такі, варто врахувати велику вагу конструкції, а також низьку вологостійкість, схильність до деформацій. Найдорожчою є ціна на міжкімнатні двері, що виготовлені з:

  8. дуба;

  9. ясена;

  10. горіха;

  11. екзотичних порід дерев.

  12. Шпоновані. Ці моделі дверних конструкцій також максимально безпечні та екологічні. Верхній шар полотна – тонкий зріз натурального дерева. Він наклеюється поверх плити МДФ. Основою конструкції, здебільшого, є каркас з клеєного бруса.

    Іншим матеріалом, що використовується українським виробником для виготовлення міжкімнатних дверей, є екошпон. Це також безпечний та екологічний матеріал, однак отримують його шляхом з’єднання дерев’яних волокон та синтетичних добавок.

    Ламіновані. В Україні ці міжкімнатні двері виготовляються, здебільшого, із клеєного бруса (каркас) та плит МДФ (полотно). Головна відмінність ламінованих моделей – зовнішнє покриття. Полотно покривається тонкою плівкою. Остання ж може бути дуже різною – паперовою (найдешевший варіант), меламіновою (багатошаровий папір, просочений смолами), скловолокнистою. Ламіновані полотна стійки до вологи та механічних пошкоджень, а тому можуть встановлюватись у ванних кімнатах, на кухні.

    Скляні. Ідеально підходять для сучасних стилів інтер'єру. Здатні візуально збільшити простір, зробити приміщення цікавішим. Вдало справляються скляні конструкції й зі своїми іншими функціями. Вони міцні, не бояться вологи, плісені, не деформуються з часом та не втрачають свого початкового вигляду, навіть через 10-15 років. Можуть доповнюватись різноманітними інтер'єрними наліпками, металевими вставками тощо.

    Спосіб відкривання

    Перед тим, як купити двері кімнатні, варто подумати про спосіб їхнього відчинення. Важливо враховувати вільний простір для повноцінного відчинення, а також близькість до інших дверей.

    Розпашні. Традиційний та найбільш поширений різновид міжкімнатних дверей у Львові. Полотно в цих моделях кріпиться до коробки завдяки завісам. Потребують додаткового вільного простору для зміни розміщення полотна.

    Розсувні. Найкраще підходять для приміщень із нестандартними дверними отворами, а також невеликих за площею кімнат. Дверні полотна в цьому разі ковзають по рейці, що монтується внизу чи зверху конструкції. Розсувні кімнатні двері можуть відчинятись завдяки зміщенню рухомого полотна: вздовж стіни, в нішу в середину стіни, або на інше дверне полотно.

    СкладеніНайчастіше встановлюються в гардеробних, коморах, різноманітних технічних кімнатах. Не забезпечують захисту від проникнення в приміщення, не вирізняються надійною звукоізоляцією. Полотно складається з окремих частин, що з’єднуються між собою завдяки стулкам.

    Маятникові. Ці міжкімнатні двері можна зустріти в торговельних та розважальних закладах, офісах. Можуть перекручуватись на 180-360 градусів, забезпечуючи вільний прохід.

    Міжкімнатні двері стандартного розміру або під замовлення

    Міжкімнатні двері у квартирах, зазвичай, мають стандартні розміри. Відповідно до функціонального призначення кімнати заведено вирізняти різні стандарти розмірів. Традиційним розміром, що підходить для усіх приміщень, є 800×2000×20-80 мм. Для кухні, зазвичай, купують міжкімнатні двері із шириною 700 мм, висотою 2000 мм та товщиною 70 мм. Для ванних кімнат та туалетів підійдуть вужчі полотна – 600×2000×70 або 500×1900×50 мм.

    В приватних будинках рідко дотримуються таких стандартів. Тому найкращим рішенням для господарів буде замовити міжкімнатні двері під індивідуальний розмір.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner