Кошик
539 відгуків

Ламінат KRONOTEX

ЛАМІНАТ ВІД KRONOTEX – FLOORS FOR LIVING

Ламінат KRONOTEX перебуває вдома скрізь – в житлових кімнатах, кухнях і дитячих, а також в офісах або готелях. Інноваційні поверхневі структури, як ніколи раніше, наблизилися за своїм зовнішнім виглядом і дотику до дерева і каменю. При величезній різноманітності декорів високоякісного ламінату KRONOTEX ви можете справити яскраве враження індивідуальним стилем свого житла: Будь-то вічна класика дубового декору або зовнішній вигляд сучасної підлогової плитки, реалістичні копії різних видів деревини або модна адаптація, фантазійні візерунки або універсальні кольори, високий глянець або матова поверхня – ваші творчі ідеї практично не відчують кордонів з ламінатом KRONOTEX. Ламінат – це не вимагає особливого догляду, зносостійке покриття, яке легко укладати. При порівняно невеликих зусиллях по догляду за ламінатом підлогове покриття буде довго радувати вас.

Ламінат – екологічна чистота для житлового комфорту

Ламінат складається приблизно на 90 відсотків з деревини, природного матеріалу, тому за своєю суттю ламінат екологічний і, отже, безпечний для здоров'я людини і навколишнього середовища продукт. Декоративна сторона складається з високоякісного паперу, яка просякнута меламіновою смолою. Ламінат, таким чином, складається в основному з волокон деревини – відновлювальної сировини. KRONOTEX регулярно інвестує в сучасні виробничі потужності з інтегрованим зворотним циклом енергії і тепла. Всі компоненти виробляються без пестицидів, хлорорганічних сполук, пластифікаторів або шкідливих важких металів. Тому ламіновані підлоги KRONOTEX мають також відмінні показники екологічного балансу. Склад продукту і його виробництво є основою того, що наш ламінат майже без запаху і практично не виділяє шкідливих речовин. Дослідження показують, що виділення формальдегіду з ламінату KRONOTEX еквівалентно показниками натуральної деревини і набагато нижче офіційних граничних значень.

Ламінат – це легкість укладання, міцність і мінімум догляду

Ламінат відповідає всім вимогам до сучасного, індивідуальним проживання. Це включає в себе не тільки різноманіття дизайну, але і хороші експлуатаційні характеристики. Ламінат KRONOTEX можна легко укладати самостійно, завдяки замковій системі Клік. Всі аксесуари – від плінтуса і звукоізоляційної підкладки до засобів по догляду – ми пропонуємо вам безпосередньо з одних рук. Щоб наш підлога довгий час приносив вам радість, він зроблений міцним, стійким до тиску і зносостійким. Ламінат KRONOTEX стійкий до стирання, впливу світла і утворення плям. Ламінат легко очищається шляхом сухої обробки пилососом і злегка вологого протирання. Гладкі, щільні поверхні запобігають накопичення викликають алергію мікроорганізмів. В результаті виходять чисті підлоги в гігієнічно бездоганному стані. Тому ламінат особливо придатний також для людей, які страждають алергією.

Ламінат KRONOTEX – Зроблено в Німеччині

Основним видом діяльності заснованої в 1993 році компанії KRONOTEX є виробництво високоякісного ламінату. Входячи у всесвітньо успішну групу компаній SWISS KRONO GROUP, компанія KRONOTEX є одним з провідних виробників ламінату в Європі. За місцезнаходженням компанії в Хайлигенграбе понад 700 співробітників виробляють екологічно чистим методом нешкідливий для здоров'я ламінат і деревно-стружкові плити, які відповідають найстрогішим екологічним вимогам. KRONOTEX експортує продукцію в більш ніж 80 країн.

1 2 ... 7