Кошик
563 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Вініловий підлогу

Підлога – це поверхня, яка відчуває на собі основне навантаження. Якщо Ви шукайте підлогове покриття, яке поєднувало б у собі такі властивості, як естетичність, міцність, зносостійкість, вологонепроникність, стійкість до стирання і впливу ультрафіолетових променів, простота в догляді, то варто звернути увагу на вініловий підлогу. Таке покриття може з успіхом імітувати будь-які породи дерева, керамічну плитку, мармурову крихту, натуральний камінь, шкіру, килимові покриття, тканини і багато іншого. Поверхня підлоги може бути глянсовою або матовою, гладкою або рифленою. Малюнок виглядає настільки натурально, що навіть не виникає сумнівів, що перед Вами елітне підлогове покриття.
Що собою являє вінілове покриття Можливо, Ви пам'ятаєте, що ще в радянські часи плитку ПВХ укладали на кухнях, у під'їздах і приміщеннях з великим скупченням людей, але вона мала низку недоліків: колір тьмянів і вигоряв на сонці, плитка легко ушкоджувалася і тріскалася. Завдяки розвитку технологій сучасна вінілова плитка позбавлена цих недоліків. Вінілове покриття для підлоги, яке на сьогоднішній день пропонує ринок, є багатошаровим. Саме це і забезпечує його високий клас зносостійкості та інші якості.
 

Верхній шар – термопластик або високоміцна вінілова плівка. Цей шар повністю прозорий і служить для захисту покриття від механічних ушкоджень, впливу хімічних реактивів, від ударів та тертя, від гострих предметів. Від товщини і якості верхнього шару залежить клас зносостійкості матеріалу. Наступний за верхнім шар – малюнок. Це може бути імітація натурального матеріалу, абстракція або просто однотонна поверхню різних відтінків. Малюнок наноситься на вініл з допомогою трафаретного друку або геліогравюри, що забезпечує високу якість зображення виходить чітким і правдоподібним. Шар з малюнком обов'язково покривається спеціальним лаком або UV плівкою, які захищають його від впливу ультрафіолетових променів. Середній шар – пресована кварцова крихта з пластифікаторами. Цей шар забезпечує міцність, твердість, жорсткість і пружність покриття. Нижній шар – вінілова основа (ПВХ), яка служить для стабілізації покриття. Вона гасить коливання, при ходьбі покриття пружинить, але кроків не чути, деренчащих звуків теж немає. Всі ці шари з'єднуються між собою методом гарячого пресування з додаванням різних пластифікатором і стабілізаторів, так що ні екологічним, ні натуральним вінілове покриття ніяк не назвеш. Форма випуску вінілових покриттів для підлоги також розливається: Самоклейка вінілова плитка може мати квадратну, прямокутну форму різного розміру. Нижня клеюча поверхня прихована паперовим захисним покриттям. Вимагає приклеювання повністю всій поверхні основи. Вінілова плитка з замковим з'єднанням і клеїться стрічкою. Не вимагає повного приклеювання до основи, досить тільки з'єднати між собою. Рулонне вінілове покриття. Полотно вимагає повного приклеювання до основи з використанням спеціальних клеїв. Вінілова плитка, яку необхідно приклеювати до основи спеціальним клеєм. Від того, який саме вініловий підлогу Ви оберете, буде залежати міцність його прилягання до основи, а також естетична складова: можливість плитками різного кольору виконати індивідуальний малюнок. За призначенням вінілові підлоги поділяються на 3 типи: Побутовий вініловий підлогу призначений для житлових приміщень з низькою прохідністю. Верхній захисний шар в такому матеріалі мінімально тонкий або відсутня зовсім.
 

Комерційний вініловий підлогу укладають в приміщеннях з великою прохідністю, наприклад, офісах, медичних установах, ресторанах, на вокзалах, аеропортах і т. д. Верхній шар набагато більше, ніж у побутового статі, тому такий підлога прослужить 8 – 10 років. Спеціальне вінілове покриття застосовується в приміщеннях, де поверхня підлоги піддається підвищеним механічним навантаженням і велика ймовірність пошкоджень. Верхній шар містить у собі спеціальні добавки з мінеральних матеріалів, які знижують ковзання по поверхні вінілового підлоги і підвищують міцність і статичність покриття. Це дозволяє використовувати такі покриття в промислових цехах або спортивних залах, де вони можуть прослужити 10 – 15 років.

Переваги вінілових підлог На вінілові підлоги відгуки реальних власників суцільно хвалебні, тому постараємося виділити основні їх переваги:

Вологонепроникність. Вінілове покриття повністю не пропускає воду і не боїться її скупчення на поверхні. Єдине АЛЕ – у шви між вініловими плитками може потрапляти вода і руйнувати основу, тому так важливо шви старанно закрити або в приміщеннях, де є прямий контакт з водою, настилати рулонні вінілові підлоги. Простота укладання. Більш легка в монтажі покриття складно навіть уявити. Простота у догляді. Вологе прибирання із застосуванням миючих засобів не страшна вініловим підлог. Висока міцність. Господині стверджують, що покриття, постелене в кухні, ніяк не пошкодилося після того, як на нього впав і практично долучився гострий ніж. Так що можна не боятися слідів від каблуків або випадкових ушкоджень іншим способом. Комфортні відчуття. Незважаючи на те, що вініловий підлогу – абсолютно синтетичний матеріал, ходити по ньому дуже приємно. Поверхня тепла й м'яко пружна під ногами. Великий вибір кольорів і малюнків різної тематики. Довговічність. Хороша звукоізоляція. Не чути ні кроків, ні клацання, ні скрипів. Хороша теплоізоляція. Служать своєрідним утеплювачем для підлоги, залишаючи все тепло всередині приміщення. Антистатичний (не електризується). Практичний. Стійкий до утворення плям, потертостей, не ковзає, не деформується в місцях стикування.

Недоліки вінілових підлог Було б нечесно не попередити про мінуси вінілових покриттів: Неекологічність. Матеріал повністю виконаний з нафтопродуктів. Під час горіння виділяє токсичні гази. Не піддається реставрації. В принципі більшість покриттів доводиться міняти з часом, так як їх поверхня не піддається реставрації, на відміну від дерев'яної – поциклевал і як нова. Трудомісткість ремонту. Якщо на підлогу постелено рулонне вінілове покриття, у разі його пошкодження доведеться повністю видаляти полотно і міняти на нове. З вінілової плиткою справа дещо простіше – достатньо видалити плитку з пошкодженим фрагментом і замінити на нову. При контакті з гумою на поверхні вінілу утворюються плями. Це результат хімічної реакції, так що стерти їх не вийде. Жовтіють. Це стосується не всіх, а тільки низькоякісних матеріалів. ↑ Укладання вінілових підлог Незаперечною перевагою вінілового покриття є те, що його можна укладати практично на будь-яку поверхню, не видаляючи, наприклад, лінолеум, дерев'яна підлога, паркет або керамічну плитку. ↑ Підготовчі роботи насамперед необхідно закупити матеріал. Для цього вимірюємо площа приміщення, враховуючи всі ніші і виступи, і додаємо 5 – 10 % про запас. Після придбання вінілову плитку необхідно зберігати не менше 2 діб у тому ж приміщенні, де буде проводитися укладання при кімнатній температурі +20 °С (мінімальна +15 °С). Бажано розміщувати не більше 3-х упаковок одна-на-інший. Рулонний матеріал слід розгорнути і дати йому відлежатися і розпрямитися. Якщо укладання покриття буде проводитися на підлогу з системою «тепла підлога», її необхідно вимкнути за 2 – 3 дні до початку укладання, а включити не раніше ніж через 5 днів після неї. Глибина розташування системи обігріву повинна бути 12 – 15 мм. Підготовка поверхонь: Бетон повинен повністю висохнути і набрати максимальну міцність.

Укладання самоклеющейся вінілової плитки

Починати укладання плитки можна від стіни приміщення або від середини. Самоклеющуюся вінілову плитку укладати простіше простого. Досить зняти захисну паперову плівку з основи і щільно притиснути плитку до поверхні підлоги. Розташовувати плитки бажано «вразбежку». Для цього деякі доведеться підрізати. В цьому теж немає нічого складного. Плитка легко ріжеться ножем або ножицями. На лицьовій стороні робиться надріз гострим предметом, потім плитка згинається по надрізу і розламується, залишок розрізається. ↑ Укладання вінілової плитки на клей

 

Виробники вінілової плитки рекомендують використовувати спеціальні клеї для їх монтажу покриттів. В інструкції до клею повинна бути написана технологія його використання. Обов'язково дотримуйтесь їй. Основа підлоги змащується клеєм за допомогою зубчастого шпателя таким чином, щоб покрити два ряди плитки. Не варто намазувати велику площу, так як найчастіше такі клеї швидко схоплюються. На змащену клеєм поверхню прикладаємо вінілову плитку і щільно притискаємо її. Потім прокатує по поверхні гумовим валиком, щоб видалити надлишки повітря. Після укладання плитки по всій поверхні підлоги ще раз прокатують гумовим валиком всі плитки і особливо шви між ними. ↑ Укладання вінілової плитки з клейовим замковим з'єднанням

Данный вид плитки имеет замковое соединение типа «шип-паз», в котором шип и паз смазаны клеем и закрыты защитной бумажной пленкой. Укладку такой плитки лучше всего начинать от стены. Первый ряд плиток располагается шипом к стене, поэтому с плиток первого ряда полностью срезается этот шип. Между стеной и плиткой следует оставить зазор в 3 мм. Этот вид плиток обязательно располагается «вразбежку», чтобы замковые соединения не образовывали прямую линию. Часть плиток придется подрезать под необходимый размер так, как уже было описано выше. Укладываем плитку к стене и снимаем с паза бумажную пленку. С верхней плитки снимаем также ленту, закрывающую клеевую кромку. Прикладываем плитку под углом в 45 °, аккуратно соединяем и стараемся сделать так, чтобы соединение получилось максимально ровным. Если не получилось с первого раза, плитки нужно медленно и аккуратно разъединить и соединить снова. Если необходимо уложить плитку, обойдя препятствие, можно заранее приготовить шаблон препятствия и подрезать плитки необходимым образом. После завершения укладки виниловой плитки во всем помещении рекомендуется походить по стыкам или прокатать их специальным роликом, создающим нагрузку в 80 кг. ↑ Укладка рулонного винилового полотна 

Рулонный виниловый пол укладывается точно так же, как и плитка на клей. Только клеем придется промазать всю поверхность, которую будет занимать полотно. Также следует обратить еще более пристальное внимание на воздушные пузырьки и обязательно прокатывать валиком полотно. В заключение хотелось бы сказать, что иногда швы между виниловыми плитками или рулонными полотнами заделывают с помощью горячей сварки. Для этого необходимо подобрать шнур в тон к цвету покрытия или наоборот, контрастный – для создания определенного рисунка. Після гарячого зварювання поверхня вінілового статі стає повністю вологонепроникною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner