Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Вид підлогового покриття : | Ламінат |
| Виробник : | CLASSEN |
| Країна виробник : | Німеччина |
| Колекція : | Adventure WR |
| Клас : | 32/АС4 |
| Товщина : | 8 мм |
| Водостійкість : | так |
| Фаска : | 4V |
| Колір : | натуральний |
| Розмір : | 1285*158 мм |
| Замок : | Megaloc Aqua Protect |
| Кв. м в упаковці : | 2.030 м |
| Шт. в упаковці : | 10 |
| Під теплу підлогу : | так |
| Гарантія : | Комерційний - 3 років. Побутовий - 20 років. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Classen |
- Цена: 805 ₴/кв.м
- Минимальный заказ: 10 кв.м
