Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дивитись Вініл, Кварцвініл, SPC? Зараз на ринок України заходить кращий варіант!!!
Перша водонепроникна замикається підлога, виготовлена за технологією DEC*.
У 5 разів стабільніший монтаж
Надзвичайна стійкість. Не втрачає ні кольору, ні блиску
Обмежена довічна гарантія
Зовнішній вигляд нагадує натуральне дерево.
Дубовий візерунок
AC5/33 стійкість до стирання
100% водонепроникність, технологія DEC.
Товщина 5,5 мм
Стійкий до подряпин
Антибактеріальна поверхня, що не ковзає.
Виробник: KronoSwiss від Swiss Krono Group. Швейцарія
Пакет: 2 691 м²/шт.
Розмір: 195 х 1380 мм.
Рекомендовані місця висадки:
Житлові приміщення, Кухні, Вологі...
Громадські приміщення високого навантаження, офіси.
Комерційні приміщення, Готельні приміщення.
Торгові центри, конференц-зали.
Перша водонепроникна замикається підлога, виготовлена за технологією DEC*.
У 5 разів стабільніший монтаж
Надзвичайна стійкість. Не втрачає ні кольору, ні блиску
Обмежена довічна гарантія
Зовнішній вигляд нагадує натуральне дерево.
Дубовий візерунок
AC5/33 стійкість до стирання
100% водонепроникність, технологія DEC.
Товщина 5,5 мм
Стійкий до подряпин
Антибактеріальна поверхня, що не ковзає.
Виробник: KronoSwiss від Swiss Krono Group. Швейцарія
Пакет: 2 691 м²/шт.
Розмір: 195 х 1380 мм.
Рекомендовані місця висадки:
Житлові приміщення, Кухні, Вологі...
Громадські приміщення високого навантаження, офіси.
Комерційні приміщення, Готельні приміщення.
Торгові центри, конференц-зали.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Swiss Krono Group |
| Страна производитель | Швейцария |
| Текстура ламината | Дуб |
| Класс износостойкости | 34 |
| Класс истирания | АС6 |
| Ширина | 195 мм |
| Длина | 1380 мм |
| Толщина | 5.5 мм |
| Наличие фаски | Да |
| Покрываемая пачкой площадь | 2.69 кв.м |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Степень блеска | Матовая |
| Можно применять в качестве покрытия на «теплый» пол | Да |
| Цвет | Темно-серый |
| Состояние | Новое |
| Структура поверхности | Структурная |
| Влагозащита | Да |
- Цена: 2 100 ₴/кв.м

