Виробник: KronoSwiss від Swiss Krono made in Switzerland
Стійкість до стирання: АС 5 / 33/34
Розмір - Довжина: 1380 мм
Розмір - Ширина: 195 мм
Розмір - Товщина: 5,5 мм
Водонепроникний: Матеріал на 100% водонепроникний, технологія DEC.
Місце використання: Особливо завантажені комерційні приміщення, торгові центри, конференц-зали, конференц-зали.
Гарантія: Life Time Обмежена довічна гарантія
Заснована на запатентованій технології швейцарського виробника ламінованих підлог Kronoswiss, це 100% водонепроникна система клацань 5G, високовідносостійкий, стійкий до подряпин продукт із синхронним друком. Продукт, який наразі має унікальні властивості на ринку, можна використовувати як у житлових приміщеннях, так і в громадських місцях, що піддаються екстремальному використанню, як-от торгові центри та зали для проведення заходів.
Перша водонепроникна підлога, що замикається, виготовлена за технологією DEC*.
Надзвичайна стійкість. Не втрачає ні кольору, ні блиску
Обмежена довічна гарантія
Зовнішній вигляд нагадує натуральне дерево.
Дубовий візерунок
AC5/33 стійкість до стирання
100% водонепроникність, технологія DEC.
Товщина 5,5 мм
Стійкий до подряпин
Антибактеріальна, нековзна поверхня.
Виробник: KronoSwiss від Swiss Krono Group.
упк 2 691 м²
Рекомендовані місця висадки:
Житлові приміщення, кухні, вологі приміщення.
Громадські приміщення високого навантаження, офіси.
Комерційні приміщення, об'єкти громадського харчування.
Торгові центри, конференц-зали.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Swiss Krono Group |
| Страна производитель | Швейцария |
| Текстура ламината | Дуб |
| Класс износостойкости | 34 |
| Класс истирания | АС6 |
| Ширина | 195 мм |
| Длина | 1380 мм |
| Толщина | 5.5 мм |
| Наличие фаски | Да |
| Покрываемая пачкой площадь | 2.69 кв.м |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Степень блеска | Матовая |
| Можно применять в качестве покрытия на «теплый» пол | Да |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Структура поверхности | Структурная |
| Влагозащита | Да |
- Цена: 2 100 ₴/кв.м

