Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Виробник : | CLASSEN |
| Країна виробник : | Німеччина |
| Колекція : | Ville Herringbone |
| Клас : | 32/АС5 |
| Товщина : | 8 мм |
| Водостійкість : | ні |
| Фаска : | 4V |
| Колір : | Натуральний |
| Розмір : | 8*643*131 мм |
| Дизайн : | Ялинка |
| Замок : | Megaloc TWIN |
| Кв. м в упаковці : | 1.179 м |
| Шт. в упаковці : | 14 |
| Під теплу підлогу : | так |
| Гарантія : | Побутовий - 25 років. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Classen |
- Цена: 1 050 ₴/кв.м
