Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Виробник : | CLASSEN |
| Країна виробник : | Німеччина |
| Колекція : | Pool WR |
| Клас : | 32/АС4 |
| Товщина : | 8 мм |
| Водостійкість : | Так |
| Фаска : | 4V |
| Колір : | Сірий |
| Розмір : | 1285*192 мм |
| Дизайн : | Сірий дуб |
| Замок : | Megaloc Aqua Protect |
| Кв. м в упаковці : | 1.973 м |
| Шт. в упаковці : | 8 |
| Під теплу підлогу : | Так |
| Гарантія : | 20 років. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Classen |
| Цвет | Коричневый |
- Цена: 779 ₴
