Описание
Характеристики
Информация для заказа
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
| Розділ | Кутова 3-місна софа-ліжко |
| Матеріал | Повсть, ППУ,
ХДФ , Хардвуд, Плита ДСП, Поліестер, Масив сосни |
| Наповнення | 100% поліестер, ППУ |
| Колір | темно-синій |
| Характеристики | Зі змінним кутом |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 224 см, висота: 84 см, глибина: 80/147 см |
| висота сидіння | 43 |
| глибина сидіння | 46 |
| Спальне місце | ширина: 113 см, довжина: 195 см |
| Інструкція по збірці | самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 80 см, довжина: 224 см, висота: 84 см |
| вага | 65 кг |
| Ємність для зберігання | Під сидінням |
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Синий |
- Цена: 31 874 ₴

